Sekretariat

Jagoda Strzelecka
Telefon: (+48) 52 315 98 10
Fax: (+48) 52 315 98 20
kom.(+48) 662 132 682

biuro@wozniecki.pl

Właściciel

Sylwester Woźniecki
tel. 52 315 98 10 
fax 52 315 98 20

wozniecki.sylwester@wozniecki.com.pl

Księgowość

Justyna Milczarek
Główna księgowa
tel. (+48) 52 315 98 13

milczarek.justyna@wozniecki.com.pl

Małgorzata Juszkiewicz
Księgowa
tel. (+48) 52 315 98 23

juszkiewicz.malgorzata@wozniecki.com.pl

Bernadeta Owczarzak
Księgowa
tel. (+48) 52 315 98 23

owczarzak.bernadeta@wozniecki.com.pl

Natalia Siwek
Księgowa
tel. (+48) 52 315 98 29

siwek.natalia@wozniecki.com.pl

Kadry i płace

Bartosz Siwek
tel. (+48) 52 315 98 14

siwek.bartosz@wozniecki.com.pl

Rozliczenia transportu

Mirosław Matuszak
tel. (+48) 52 315 98 17
tel. +48 696 014 521

matuszak.miroslaw@wozniecki.com.pl

Małgorzata Jędrzejewska
tel. (+48) 52 315 98 22

jedrzejewska.malgorzata@wozniecki.com.pl

Elżbieta Stegienda
tel. (+48) 52 315 98 15

stegienda.elzbieta@wozniecki.com.pl

Rozliczenia i fakturowanie

Kaszyński Michał
tel. (+48) 52 315 98 12

kaszynski.michal@wozniecki.com.pl

Monika Rezulak
tel. (+48) 52 315 98 12

rezulak.monika@wozniecki.com.pl

Ochrona

Roman Polacki
tel. (+48) 523 159 824
kom. (+48) 664 926 612

Transport

Joanna Płóciennik
Kierownik dz. Transportu
tel. (+48) 52 315 98 16
kom. (+48) 664 735 826

plociennik.joanna@wozniecki.com.pl

Jan Lewandowski
tel. (+48) 52 315 98 21
kom. (+48) 662 132 681

lewandowski.jan@wozniecki.com.pl

Skup trzody

Michał Kaszyński
Przedstawiciel handlowy
tel. (+48) 666 098 451

kaszynski.michal@wozniecki.com.pl

Sprzedaż warchlaków

Tomasz Bartkowiak
Przedstawiciel handlowy
tel. (+48) 666 098 264

bartkowiak.tomasz@wozniecki.com.pl

Skup trzody i sprzedaż warchlaków

Mateusz Wilbrandt
Przedstawiciel handlowy
tel. (+48) 666 098 461

wilbrandt.mateusz@wozniecki.com.pl

Cezary Seskowicz
Przedstawiciel handlowy
tel. (+48) 882 121 111

Artur Janaszak
Przedstawiciel handlowy
tel. (+48) 882 008 532

janaszak.artur@wozniecki.com.pl

Skup trzody i bydła

Marek Niedziałkowski
Kierownik ds. Handlu
tel. (+48) 668 136 113

niedzialkowski.marek@wozniecki.com.pl

Wojciech Mielcarek
Przedstawiciel handlowy
tel. (+48) 604 053 884

mielcarek.wojciech@wozniecki.com.pl

Ryszard Stranc
Przedstawiciel handlowy
tel. (+48) 662 203 583

stranc.ryszard@wozniecki.com.pl

Piotr Pawłowski
Przedstawiciel handlowy
tel. (+48) 666 098 296

pawlowski.piotr@wozniecki.com.pl

Anna Szczepankiewicz
tel.(+48) 692 851 104

szczepankiewicz.anna@wozniecki.com.pl

Dział serwisu

Mateusz Stolecki
Kierownik Działu Serwisu
tel. (+48) 52 315 98 18
kom. (+48) 662 138 202

stolecki.mateusz@wozniecki.com.pl

Jakub Matuszak
tel. (+48) 52 315 98 18
kom. (+48) 600 933 296

matuszak.jakub@wozniecki.com.pl